Élet a végtelenbe

2013. február 16., címkék: In memoriam, in memoriam, hegedűs loránt id.

Végső búcsút vettek Hegedűs Loránt nyugalmazott református püspöktől szombat délután a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben. Az életének 83. esztendejében elhunyt nagy formátumú egyházvezetőt Szabó Dezső sírja mellett helyezték végső nyugalomra.

Elhunyt Hegedűs Loránt püspök

2013. január 26., címkék: zsinat, dunamelléki egyházkerület, in memoriam, hegedűs loránt id., In memoriam

Életének 83. évében, szombaton elhunyt Hegedűs Loránt református lelkész, teológus, a dunamelléki egyházkerület nyugalmazott püspöke, a Zsinat korábbi lelkészi elnöke – tudatta szombaton a család. Hegedűs Loránt temetése február 16-án 13 órakor lesz a Fiumei úti Sírkertben.